اخبار روزسینما و تلویزیون

 چاپ آرزوی عجیب ویکتوریا بکهام بر روی لباس در جشن کریسمس 

 •  چاپ آرزوی عجیب ویکتوریا بکهام بر روی لباس در جشن کریسمس 

   چاپ آرزوی عجیب ویکتوریا بکهام بر روی لباس در جشن کریسمس  اگر گشت کوچکی در شبکه‌های اجتماعی بزنید حتما با تصاویر کریسمسی سلبریتی‌های مشهور مواجه خواهید شد. خانواده بکهام از آن دسته سلبریتی‌هایی هستند که علاقه ویژه‌ای به برگزاری اصولی جشن کریسمس خانوادگی‌شان دارند و هر سال با تصاویر زیبایشان کنار درخت کریسمس، کاربران شبکه‌های اجتماعی را شیفته خود می‌کنند. امسال هم این خانواده با تصاویری جذاب، دل کاربران را بردند. اما نکته جالب کریسمس امسال این خانواده، هودی ویکتوریا بکهام و نوشته روی آن بود. در ادامه با چی بپوشم همراه باشید.

  ویکتوریا بکهام
  ویکتوریا بکهام

  ویکتوریا بکهام در تصاویر کریسمس امسالش با یک هودی سفید رنگ ساده که روی آن یک نوشته دارد، دیده می‌شود. نوشته‌ای که به نظر می‌رسد خواسته و آرزوی ویکتوریا بکهام بوده است. روی این هودی نوشته شده:«تمام چیزی که من برای کریسمس می‌خوام، دیوید بکهامه.» آرزویی که ویکتوریا بکهام سال‌ها پیش به آن رسیده و هنوز هم کنارش زندگی شادی دارد.

  دیوید بکهام و همسرش
  دیوید بکهام و همسرش

  او در کپشن پست اینستاگرامش نوشته: «چیزی که می‌خواستم رو کریسمس امسال دارم.» همین تصاویر بار دیگر باعث شدند که این زوج و این خانواده به عنوان محبوب‌ترین خانواده در میان سلبریتی‌ها شناخته شوند.

  گردآوری:نیمکت خبر 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا