اخبار روزسینما و تلویزیون

پایان دشمنی ۱۶ ساله ویکتوریا بکهام با خواننده معروف بریتانیایی

 • پایان دشمنی ۱۶ ساله ویکتوریا بکهام با خواننده معروف بریتانیایی

  پایان دشمنی ۱۶ ساله ویکتوریا بکهام با خواننده معروف بریتانیایی بلاخره دشمنی ۱۶ ساله ویکتوریا بکام و خانم خواننده به پایان رسید!

  تمام شدن دشمنی ویکتوریا بکهام
  تمام شدن دشمنی ویکتوریا بکهام

  لیلی آلن خانم خواننده بریتانیایی با پوشیدن لباس‌هایی به طراحی ویکتوریا بکام به خصومت ۱۶ ساله خود پایان داد. لیلی آلن که ۱۶ سال پیش ویکتوریا بکام را «تشنه شهرت» خطاب کرده بود، به این خصومت قدیمی پایان داده است!

  وی خواننده بریتانیایی با لباس‌هایی به طراحی ویکتوریا بکام دیده شده است.به نظر می‌رسد این خانم خواننده و ویکتوریا بکام پس از ۱۶ سال به خصومت‌های قدیمی خود پایان داده باشند! این دو ستاره در گذشته به دلیل دیدگاه‌های متفاوت خود درباره مد با یکدیگر اختلاف داشتند.

  تمام شدن دشمنی ویکتوریا بکهام
  تمام شدن دشمنی ویکتوریا بکهام

  لیلی آلن ۳۸ ساله، خواننده و هنرپیشه بریتانیایی مشهوری است که در حال حاضر در نمایشنامه پیلومن اثر مارتین مک‌دونا در وست اند نقش آفرینی می‌کند. او با ژست گرفتن در لباس‌های مد روزی که در اینستاگرام آپلود می‌کند، طرفداران خود را به وجد آورده است. خانم خواننده با لباس‌هایی از برندهای لوکس ویوین وست‌وود، جورجیو آرمانی و لباس‌هایی به طراحی ویکتوریا بکام دیده شده است.

  ویکتوریا بکام ۴۹ ساله از دیدن این ستاره در حالی که طرح‌هایش را به نمایش می‌گذارد خوشحال شد و با اشتیاق به عکس‌های او پاسخ داد. او در پاسخ به یکی از ظاهرهای لیلی آلن نوشت: «این ظاهر را خیلی دوست دارم.» این خانم طراح در نظر خود از لیلی آلن به عنوان یکی از منبع‌های الهام خود یاد کرد!!

  گردآوری: نیمکت خبر 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا