اخبار روزسینما و تلویزیون

سارا بهرامی ستاره سینما این روزها خیلی مشغول است گفته مزاحمم نشوید

 • سارا بهرامی ستاره سینما این روزها خیلی مشغول است گفته مزاحمم نشوید

  سارا بهرامی ستاره سینما این روزها خیلی مشغول است گفته مزاحمم نشوید  سارا بهرامی بازیگر تئاتر و سینما طی ماه‌های گذشته در چند فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته که دو فیلم از این جمع قرار است در جشنواره چهل و یکم به نمایش در بیاید.

  نیمکت خبر : طبــق آخرین خبرها باید بگوییم سارا بهرامی روزهای پرکاری را در ماه‌های اخیر پشت سر گذاشــته است. این بازیگر تئاتر و سینما طی ماه‌های گذشته در چند فیلم سینمایی به ایفای نقش پرداخته که دو فیلم از این جمع قرار است در جشنواره چهل و یکم به نمایش در بیاید. بهرامی به تازگی بازی در فیلم «جنگل پرتغال» به تهیه کنندگی رسول صدرعاملی و کارگردانی آرمان خوانساریان را به پایان رسانده است و همچنین جلوی دوربین فیلم «بندباز» به کارگردانی رضا نجاتی هم رفته تا با دو فیلم اولی به جشنواره چهل و یکم بیاید. یک سریال نمایش خانگی و فیلم سینمایی «اردو بهشت» به کارگردانی کاظم دانشی از پروژه‌های بعدی سارا بهرامی است تا این بازیگر روزهای پرکاری را پشت سر بگذارد.

  سارا بهرامی
  سارا بهرامی

  اگر چه بهرامی به عنوان استعدادی در فیلم «ایتالیا ایتالیا» کشف شد و با آن که برای فیلم «دارکوب» موفق شد سیمرغ جشنواره فجر را به دست بیاورد، اما بازی‌هایش در این چندسال اخیر ضعیف و سطحی است و جزو بازیگرانی است که همیشه «بد» هستند و اما همیشه هم هستند و نقش می‌گیرند، به نوعی آن‌ها سوتفاهم‌های بازیگری هستند، معمولا هم در قالبی فرو می‌روند که انگار دنیای بازیگری با آن‌ها شروع شده و ژست‌های مکش مرگ ما هم که طبق طبق. اما تا آمدن جشنواره بیایید در این مطلب برخی نقش‌آفرینی‌های او را با هم مرور کنیم.

  سارا بهرامی
  سارا بهرامی

  «هزارپا» به کارگردانی ابوالحسن داوودی داستان رضا مرد جوانی است که یک پای خود را از دست داده است و حالا به واسطه دزدی، گذر ایام می‌کند تا اینکه بطور اتفاقی متوجه می‌شود یک دختر ثروتمند نذر کرده که با یک جانباز ازدواج کند.

  فیلم «جمشیدیه» ساخته یلدا جبلی داستان امیر و ترانه است که یک روز در خیابان با یک راننده تاکسی درگیر می‌شوند و در ادامه حادثه پیش‌بینی نشده‌ای زندگی این زوج را تغییر می‌دهد.

  فیلم سینمایی «سرکوب» اولین فیلم بلند رضا گوران است که کارگردانی چندین نمایش و ساخت یک فیلم کوتاه را در کارنامه دارد. در «سرکوب» ما با قصه دخترانی مواجه هستیم که به خانه بازگشته و در فضای سرد و بی روح آن قرار می‌گیرند.

  «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» نخستین فیلم بلند حمیدرضا قربانی است؛ کارگردانی که سابقه‌ی دستیاری اصغر فرهادی را داشته و بسیاری از المان‌های آشنای سینمای فرهادی در فیلمش دیده می‌شود.

  فیلم «دارکوب» به کارگردانی بهروز شعیبی محصول سال ۱۳۹۶ است. این فیلم داستان اجتماعی روابط انسانی افراد جامعه را در رو در رویی با معضلات اجتماعی و اعتیاد روایت می‌کند.

  گردآری:نیمکت خبر

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا