اخبار روزاخبار سیاسی

خشم خانواده مهرشاد شهیدی از شایعات پخش شده درمورد فرزندشان

 • خشم خانواده مهرشاد شهیدی از شایعات پخش شده درمورد فرزندشان

  خشم خانواده مهرشاد شهیدی از شایعات پخش شده درمورد فرزندشان طی روزهای گذشته شادی امین، از به اصطلاح فعالان مدنیِ مقیم آلمان ادعایی را مطرح کرده که خشم خانواده مهرشاد شهیدی را برانگیخته، شادی امین که اصطلاحا خودش را فمینیست می‌داندو به شدت روابط مشکوکی هم دارد، با اظهارنظری عجیب درباره مهرشاد شهیدی، گرایشات جنسی او را زیرسوال برده است.

  او پیش از این همین رفتار را با نیکا شاکرمی هم کرده بود. خانواده مهرشاد شهیدی، از جانباختگان حوادث اراک، طی روزهای گذشته در شبکه‌های اجتماعی اظهارات شادی امین را تکذیب کردند

  از او با لفظ کاسب یاد کرده‌اند.

  شایعات در مورد مهرشاد شهیدی
  شایعات در مورد مهرشاد شهیدی

  بیوگرافی 

  مهرشاد شهیدی‌نژاد منفرد طهرانی (۶ آبان ۱۳۸۱ – ۵ آبان ۱۴۰۱) سرآشپز و دانشجوی ۲۰ سالهٔ ایرانی بود که در خیزش ۱۴۰۱ ایران توسط جمهوری اسلامی کشته شد.

  بیوگرافی مهرشاد شهیدی
  بیوگرافی مهرشاد شهیدی

  وی سرآشپز و نیز دانشجوی هتل‌داری دانشگاه علمی-کاربردی اراک بود که به صورت حرفه‌ای آشپزی و در کافه-رستوران بوته اراک کار می‌کرد. مهرشاد در رشته‌های ژیمناستیک، بدن‌سازی، والیبال، دوچرخه‌سواری کوهستان و شنا صاحب مدال‌های قهرمانی بود.

  مهرشاد شهیدی‌نژاد منفرد طهرانی در خیزش ۱۴۰۱ ایران در ۵ آبان ۱۴۰۱ و در ١٩ سالگی بر اثر ضربات متعدد باتون به سر، به‌دست نیروی‌های امنیتی جمهوری اسلامی در محل زندگی‌اش اراک کشته شد. خبر کشته شدن او در روز قبل از روز تولدش به خانواده‌اش اطلاع داده شد.

  مراسم خاکسپاری او در ۷ آبان ۱۴۰۱ با حضور گسترده مردم اراک برگزار شد.

  در مراسم به‌خاک‌سپاری مهرشاد، شعارهایی همچون: «مهرشاد باغیرت تولدت مبارک» و نیز شعارهایی بر ضد جمهوری اسلامی داده شد که با پرتاب گاز اشک‌آور مأموران امنیتی روبه‌رو شد.به گفتهٔ نزدیکان مهرشاد و شاهدان عینی، بیش از ۱۵ هزار نفر در مراسم خاک‌سپاری او شرکت کردند.

  گردآوری: نیمکت خبر 

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا