اخبار روزسینما و تلویزیون

مجری که پس از خداحافظی تلخ دوباره به تلویزیون بازگشت کیست ؟

 • مجری که پس از خداحافظی تلخ دوباره به تلویزیون بازگشت کیست ؟

  مجری که پس از خداحافظی تلخ دوباره به تلویزیون بازگشت کیست ؟ کیمیا گیلانی، مجری جوانی که اواخر آبان ماه تصمیم به کناره گیری از صدا و سیما گرفته بود، به خبر بازگشتش به تلویزیون واکنش نشان داد.

  یک روز پس از حادثه ی تلخ تیراندازی در شهر ایذه در استان خوزستان که به کشته و مجروح شدن جمعی از هموطنان مان، از جمله مرگ دردناک پسر ۹

  ساله ای به نام کیان پیرفلک انجامید، ویدئویی از واکنش کیمیا گیلانی، مجری یک مسابقه زنده تلویزیونی به تصاویر کیان پیرفلک در فضای مجازی مورد

  توجه قرار گرفت.

  بازگشت مجری
  بازگشت مجری

  یک روز پس از حادثه ی تلخ تیراندازی در شهر ایذه در استان خوزستان که به کشته و مجروح شدن جمعی از هموطنان مان، از جمله مرگ دردناک پسر ۹ ساله ای به نام کیان پیرفلک انجامید، ویدئویی از واکنش کیمیا گیلانی، مجری یک مسابقه زنده تلویزیونی به تصاویر کیان پیرفلک در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفت.

  ویدئوی منتشر شده نشان می داد کیان پیرفلک سوژه ی یکی از سؤالات این مسابقه شده بود و کیمیا گیلانی پس از مواجهه با تصاویر این پسربچه ایذه ای بر روی مانیتور برنامه، از دیدن تصاویر جا می خورد و در حالی که بغضش گرفته، به سختی اجرای خود را ادامه می دهد.

  این ویدئو با واکنش های زیادی رو به رو شد و بسیاری از کاربران از صدا و سیما به خاطر دستمایه قرار دادن فاجعه ی مرگ کیان پیرفلک در یک مسابقه ی اطلاعات عمومی و سرگرمی، آن هم به فاصله ی تنها یک روز پس از وقوع این حادثه ی تلخ، انتقاد کردند.

  تنها یک روز پس از انتشار گسترده ی این ویدئو، کیمیا گیلانی با انتشار پستی در اینستاگرامش از کناره گیری خود از صدا و سیما خبر داد.

  او در این پست نوشت:

  من کیمیا گیلانی از ۱۵ تیر ۱۳۸۵ که وارد حوزه اجرا شدم واقعا براش تلاش کردم، درس خوندم و هدفی جز شادی دل مردمم نداشتم و حالا که دل مردمم شاد نیست نیازی هم به حضور من‌ نیست و از اجرا در تلویزیون خداحافظی میکنم.

  یه روزی دلمون شاد میشه

  شاید من زنده نباشم

  اگر تو‌ بودی

  جای من هم بخند…

  بازگشت مجری
  بازگشت مجری

  گردآوری:نیمکت خبر 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا