اخبار روزاخبار ورزشی

حکم دادگاه بازیکن سابق تراکتور که در اعتراضات بازداشت شده بود

 • حکم دادگاه بازیکن سابق تراکتور که در اعتراضات بازداشت شده بود

  حکم دادگاه بازیکن سابق تراکتور که در اعتراضات بازداشت شده بود  امیر نصرآزادانی فرزند محمد متهم ردیف چهارم پرونده به اتهام عضویت در دسته‌ جات غیرقانونی به قصد برهم زدن امنیت کشور به ۵ سال حبس تعزیری، برای اتهام اجتماع و تبانی منتهی به جرایم ضد امنیت به ۵ سال حبس تعزیری و برای اتهام معاونت در محاربه به تحمل ۱۶ سال حبس تعزیری محکوم شد

  این احکام اولیه بوده و در دیوان عالی کشور قابل فرجام خواهی است.

  حبس تعزیری حبسی است که قابل اجرا خواهد بود و برای متهم اجرا خواهد شد، با این حال، برخی تصور می‌کنند که حبس تعزیری قابل فروش است، در صورتی که چنین چیزی صحت ندارد. اما می‌توان حبس تعزیری را به جزای نقدی تبدیل نمود.

  از سوی دیگر، این نوع مجازات که به نوعی تادیب محسوب می‌شود، بر طبق شرع و ماده ۱۶ موجود در قانون مجازات اسلامی‌ ایران در اختیار حاکم قرار گرفته است. با این حال، لازم به ذکر است در برخی مواقع حبس تعزیری در برابر حبس تعلیقی قرار می‌گیرد و در نهایت متهم محکوم به اجرای آن حکم نخواهد بود.

  امیرنصر ازادانی
  امیرنصر ازادانی

  بیوگرافی 

  امیر نصر آزادانی متولد ۱۸ بهمن ۱۳۷۴ در اصفهان، فوتبالیست است

  فوتبال را از ۱۰ سالگی آغاز کرد و چند دوره هم در تیم های راه آهن و تراکتور در پست هافبک توپ زد و حالا با اتهام بزرگ عضویت در گروه مسلحانه روبرو می باشد

  او با ۱۷۹ سانتی متر قد دارد، اغلب شماره پیراهن ۷۰ را بر تن میکرد و عاشق شنا، بودن کنار دوستان، سفر، تماشای فیلم و بازی های ویدیویی است.

  گردآوری:نیمکت خبر 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا