اخبار روزسینما و تلویزیون

مصطفی کیایی کارگردان معروف ایرانی از سانسور سریال پیکولو انتقاد شدید کرد

 • مصطفی کیایی کارگردان معروف ایرانی از سانسور سریال پیکولو انتقاد شدید کرد

  مصطفی کیایی کارگردان معروف ایرانی از سانسور سریال پیکولو انتقاد شدید کرد مصطفی کیایی، فیلمساز از عملکرد وزیر ارشاد به شدت انتقاد کرده است  نوشته : باور کنید این همه بیگانگی شما با هنر شوخی بزرگی است.

  واکنش تند مصطفی کیایی
  واکنش تند مصطفی کیایی

  مصطفی کیایی، فیلمساز که این روزها سریال «پیکولو» به تهیه کنندگی او از شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود از سخت گیری و سانسور درباره این سریال به شدت انتقاد کرده و خطاب به وزیر ارشاد نوشته است: آقای وزیر این همه بیگانگی شما با هنر باور کنید شوخی است.

  آقای وزیر وقتی شما ها آنقدر قدرت تشخیص ندارید و از همه نهادها می ترسید که اجازه یک نمایش برای کودکان نمی‌دهید تا مبادا مشکل حجاب پیش بیاید و از قبل داوری می کنید، شما به جای برخورد درست فرهنگی با تحولات اجتماعی صورت مساله را پاک می کنید….

  او در ادامه نوشت: آقای وزیر شما بزرگترین کلاهی هستید که بر سر ما رفته اید.

  واکنش تند مصطفی کیایی
  واکنش تند مصطفی کیایی

  معرفی سریال 

  سریال پیکولو، جدیدترین اثر نمایش خانگی است که برای کودکان تولید شده است. تولید این سریال جذاب و دیدنی در سال ۱۴۰۲ صورت گرفته است.

  داستان سریال در مورد جزیره‌ای جادویی به نام پیکولو است. موجودات متنوع بسیاری در این جزیره زندگی می‌کنند که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. این جزیره جادویی هر چند وقت یکبار موجودی را به درون دنیای خود می‌کشد. پس از این اتفاق، جادویی‌ترین گل جزیره یعنی رز، شکوفه می‌دهد تا اهالی جزیره را از ورود موجود جدید باخبر کند.

  گردآوری: نیمکت خبر 

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا