اخبار روزاخبار ورزشی

جواد خیابانی گفت اگر می خواهید مرا برای اشتباهاتم اعدامم کنید!

 • جواد خیابانی گفت اگر می خواهید مرا برای اشتباهاتم اعدامم کنید!

  جواد خیابانی گفت اگر می خواهید مرا برای اشتباهاتم اعدامم کنید!  جواد خیابانی گفت: کسانی که اشتباهات ما را درمی‌آورند حتماً به ما علاقه دارند که این‌ها را درمی‌آورند از آن‌ها هم ممنونم و سعی می‌کنم که کمتر اشتباه کنم.

   اعدام جواد خیابانی
  اعدام جواد خیابانی

  جواد خیابانی گفت: کسانی که اشتباهات ما را درمی‌آورند حتماً به ما علاقه دارند که این‌ها را درمی‌آورند از آن‌ها هم ممنونم و سعی می‌کنم که کمتر اشتباه کنم.

  جواد خیابانی گزارشگر و مجری ورزشی تلویزیون درباره جام جهانی، گاف‌ها و وایرال‌هایش سخن گفته است. بخش‌هایی از صحبت‌های او را می‌خوانید:

  – این گونه نیست که من بخواهم عمداً حرفی بزنم که با آن شوخی شود. ببینید مثلاً من جمله‌ای دارم که می‌گویم از خودتان راضی باشید، اما از خودراضی نباشید. خب کجای این جمله بد است؟ بستگی دارد یک جمله را چگونه بخوانید، ویرگول‌ها را کجا بگذارید؟

  – این جملات را برای وایرال شدن نمی‌گویم. به عقیده من هرکسی، هر آدمی حتی خود شما، یک تکیه کلامی در زندگی دارید این‌ها هم تکیه کلام‌های من است. گاهی با کلمات، جملات نثرگونه می‌سازم. در ذهنم می‌آید.

  – من چیزی حدود هفت هزار مسابقه فوتبال یا برنامه تلویزیونی و استیج گزارش کرده‌ام! هر یک از این‌ها اگر یک ساعت باشد یعنی هفت هزار ساعت من حرف زده‌ام. هفت هزار ساعت را به شبانه روز تقسیم کنید فکر می‌کنم حدود ۴۰۰ یا ۵۰۰ روز می‌شود. من ۵۰۰ روز حرف زده‌ام! یعنی از الان تا یک سال و ۲۰۰ روز بعد حرف بزنم. آن وقت در این ۵۰۰ روز ۵۰ تا اشتباه هم دارم! ببخشید برای اشتباه بیایید مرا اعدام کنید!

  – کسانی که اشتباهات ما را درمی‌آورند حتماً به ما علاقه دارند که این‌ها را درمی‌آورند از آن‌ها هم ممنونم و سعی می‌کنم که کمتر اشتباه کنم.

  گردآوری:نیمکت خبر

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا