رپورتاژ

آهنگری در شرق تهران

 • آهنگری در شرق تهران

  آهنگری در شرق تهران
  آهنگری در شرق تهران

   محصولات شامل: ساخت انواع درب های پارکینگی و نفرو اهم از فرفورژه یا طرح های مدرن و ساده، حفاظ های جلوی درب آپارتمان شامل آکاردئونی یا پروفیلی، انواع حفاظ های روی دیوار یا دزدگیر می توان به شاخ گوزنی،آبشاری و میلگردی اشاره کرد.

  طراحی و ساخت محافظ های اشیای نسبتا گران همانند پمپ آب یا اسپلیت کولر گازی، فلاشینگ های آهنی برای نمای ساختمان یا دیواره های مهاری پشت بام یا دیواره های حیاطی به همراه خم، فرم پنجره های پی وی سی یا فرم درب های ضد سرقت، انواع چهارچوب های درب های چوبی شامل چهارچوب فرانسوی که در بیشتر مواقع از آن استفاده می شود. یا مکزیکی و ساده که منظور همان طرح قدیمی می باشد. ساخت انواع نرده های پله حال چه آهنی باشد یا استیل به همراه نصب طراحی و اجرای آلاچیق برای ویلاهای دوبلکس یا پشت بام آپارتمان ها، ساخت پله دوبلکس های صاف یا گردون ۲ محور و تک محور یا همان معلق شاسی پنهان و کنار دیواری.

  قیمت مصنوعات فلزی چگونه برآورد می شود؟
  قیمت مصنوعات فلزی چگونه برآورد می شود؟

  قیمت مصنوعات فلزی چگونه برآورد می شود؟

  در اکثر مواقع و در تناژ بالا به صورت هر کیلوگرمی اجرت سازنده تعیین می شود. که این کم یا زیاد شدن اجرت بستگی به طرح و وزن سازه دارد. ولی بعضا در ساخت اشیای فلزی مدرن همچون راه پله فلزی سازنده ای همانند پله گرد نوربخش به صورت هر متر ارتفاعی قیمت خود را تعیین می کند.

  آهنگر سیار در شرق تهران:

  آهنگر سیار یعنی فردی که با تماس شما به محل پروژه آمده و در همان محل ساختمان شما کار را می سازد و نصب می کند. حال این کار می تواند یک حفاظ ساده باشد. می تواند نصب جای قفل برای درب های انباری باشد. یا سر در یا از این قبیل کارها امروزه شما می توانید با فرستادن عکس محیط مورد نظر از طریق پلتفرم ها و دادن طرح و ابعاد مورد نظر سریعا توسط آهنگری در شرق تهران پله نوربخش قیمت ها را داشته باشید.

  و اطلاع پیدا کنید که برای انجام این کار مورد نظر چقدر هزینه باید کرد و در صورت تمایل مبلغی بابت بیانه دریافت خواهد شد و در موعد تعیین شده کار به نحو احسنت اجرایی خواهد شد. دیر یا زود تمام شدن کار بستگی به ترافیک کاری سازنده و تعداد نفراتی دارد که قرار است آن کار را عملی کنند البته سختی و ابعاد کار هم مهم به حساب می آید. مثلا یک سقف ۱۶متر در ۴متر در مدت زمان طولانی تری نسبت به یک حفاظ کوچک ساخته خواهد شد خداروشکر مشتریان تا حدی از این داستان اطلاع دارند. و می دانند که چه کاری انجام دادنش سخت و چه کاری آسان است.

  به چه کار هایی در آهنگری خرده کاری می گویند؟

  کارهایی مه مدت زمان کوتاه مثلا از ۱۰دقیقه تا دو ساعت ساخته شود. خرده کاری می گویند. با یک مثال توضیح می دهم تا بهتر متوجه شوید. در پله گرد نوربخش ساخت تیره های دروازه های گل کوچک خرده کاری است نصب محافظ آهنی آیفون هم همچنین. ساخت ال های آهنی و ایجاد سوراخ در ستون های آن برای نصب روی دیوار چندین کاربرد دارد نصب دوربین،نصب ماهواره یا پایه های دیواری میز های چوبی یعنی در اصل ستونک های اصلی که به جای زمین از دیوار جانبی با یک یا چند لربرد مهار گرفته اند.

  بورس فروش انواع و اقسام درب های آهنی
  بورس فروش انواع و اقسام درب های آهنی

  بورس فروش انواع و اقسام درب های آهنی دست دوم کجاست؟

  به دلیل پرسش بیش از اندازه مشتریان گرامی باید بگویم که فروش درب های فلزی دست دوم در خلازیر انجام می گیرد. ولی مراقب باشید که وزن اصلی درب را به شما بگویند و درب عاری از هر گونه پوسیدگی و زنگ زدگی باشد و اینکه وزن یک درب آهنی پارکینگی دست دوم نباید از ۴۰۰ الی نهایتا ۵۰۰کیلو گرم زیادتر بشود به این دلیل که درب دست دوم دیگر طاقت حتی وزن بالای خودش را ندارد. و بعد از نصب به صورت حتم به مشکل برخواهید خورد و باید یکسره تلفن دستان باشد و به آهنگر زنگ بزنید و بگویید این درب این جایش گیر می کند آنجایش خراب است ،صدا می دهد در کل مراقب باشید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا